Movies
Ratings
66
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0