Movies
Ratings
680
28 Years LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0