Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Kill la Kill
Rated ★ 3.5
Sonny Boy
Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen Arc
Rated ★ 3.5
Poker Face
Rated ★ 4.0
Oshi no Ko
Rated ★ 3.0
Sarazanmai
Rated ★ 4.0
Assassination Classroom
Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Rated ★ 5.0
The Promised Neverland
Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100
Rated ★ 5.0