Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5