Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Seven of SevenRated ★ 4.0
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
- 녹색전차 해모수Rated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5