Movies
Ratings
1009
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Paranoid ParkRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0