Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.0
ShameRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 0.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
RevolverRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.0
CarterRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Redeem TeamRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5