Titles you rated
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
ShutterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 1.5
Sausage PartyRated ★ 2.5