Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.0
March of the PenguinsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
All GreensRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5