Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0