Movies
Ratings
135
About a BoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5