Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Badly In LoveRated ★ 3.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 4.0