Movies
Ratings
279
Now Is GoodRated ★ 4.5
TiMERRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.5