Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 5.0