Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 1.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0