Movies
Ratings
51
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TriageRated ★ 5.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0