Movies
Ratings
426
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
White FangRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0