Titles you rated
The OmenRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.0
Win a Date with Tad Hamilton!Rated ★ 2.0
First DaughterRated ★ 1.0
Imagine Me & YouRated ★ 3.0
Tie a Yellow RibbonRated ★ 1.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
40 Days and 40 NightsRated ★ 1.0
Down with LoveRated ★ 1.0
Runaway BrideRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 1.0
Never Been KissedRated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 2.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0