Titles you rated
The WolverineRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5