Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 1.0
HancockRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0