Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 2.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
The Virgin PsychicsRated ★ 1.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 2.5