Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Ringu 2Rated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0