Movies
Ratings
140
AkiraRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5