Movies
Ratings
781
A Hard DayRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5