Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5