Movies
Ratings
101
TangledRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0