Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.5