Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0