Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
MigrationRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Midnight RunRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0