Series
Ratings
100
The SopranosRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 5.0
Halo Season 2Rated ★ 3.5
Halo Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0