Titles you rated
Fast FiveRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0