Titles you rated
Moana 2Rated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Kisaragi StationRated ★ 2.5
The Bridge Curse: RitualRated ★ 2.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5
PiggyRated ★ 2.5
Lumberjack the MonsterRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Under ParisRated ★ 2.0
EliRated ★ 3.0
Home for RentRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 4.0
We Have a GhostRated ★ 3.0