Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 3.0