Movies
Ratings
89
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5