Titles you rated
DerailmentRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Skam Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0