Series
Ratings
35
PinocchioRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0