Series
Ratings
381- 貴族探偵Rated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- 마이 걸Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 4.0
Angel of DeathRated ★ 4.0- 마지막 약속Rated ★ 3.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 3.0
- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
- Gozen 3 ji no MuhouchitaiRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0