Titles you rated
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 2.0