Movies
Ratings
324
Hi.5Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0