Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- To My Lonely SisterRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 3.5