Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0