Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Toc TocRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
PiggyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 2.5
HelveticaRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 1.0