Series
Ratings
77
Partner TrackRated ★ 3.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 2.5
Feel GoodRated ★ 3.0
SeinfeldRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 1.0
Never Have I EverRated ★ 0.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 4.5