Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
A Brighter TomorrowRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5