Movies
Ratings
31
The ShamelessRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 4.5
The ParadesRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Our Secret DiaryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
High & Low The WorstRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5