Titles you rated
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 0.5
UsokonRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.5
MamonoRated ★ 2.5- Meet Me After SchoolRated ★ 1.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0