Movies
Ratings
22
The IslandRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0