Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Iris: The MovieRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
ChawRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0