Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The I InsideRated ★ 4.0
NextRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Just FriendsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0