Movies
Ratings
108
My Lovely AngelRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The AnchorRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5
PunchRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0